Ekrānuzņēmums

Šakāļi Latvijā esot uz palikšanu. Ķemeros uzfilmē zeltaino šakāli 0

Ķemeru Nacionālajā parkā uzfilmēts interesants viesis – zeltainais šakālis, vēsta LNT raidījums “900 sekundes”.

“Šīs sāpes meitu iedzina depresijā…” Paulas Dukures ģimene atklāti runā par notikušo traģēdiju
Kokteilis
Tās izsūc visu tavu enerģiju: nosauktas visbīstamākās Zodiaka zīmes
RAKSTA REDAKTORS
“Es neesmu miljonāre!” Banka liek Dainai pirkt jaunu telefonu, lai viņa varētu pārvaldīt savas finanses
Lasīt citas ziņas

Ierasti šie dzīvnieki dzīvo daudz tālāk uz dienvidiem, taču pēdējos desmit gados viņus arvien biežāk novēro vairāk arī Latvijā.

Šoziem uzfilmētajā video ļoti labi redzams zeltainais šakālis Ķemeru Nacionālā parka teritorijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Precīzs šakāļu skaits Latvijā nav zināms, tie varētu būt vairāki desmiti. Taču ir novērots, ka to visvairāk ir Jelgavas apkārtnē.

Pētnieks Jānis Ozoliņš uzskata, ka šakāļi Latvijā ir uz palikšanu: “Varētu kļūt par diezgan ierastu sugu ar laiku, jā. Mēs esam tā procesa pašā sākumā.”

Vairāk par zeltaino šakāli Latvijā varat izlasīt šeit.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.