LETA

Ķengaragā ugunsgrēkā gājusi bojā 77 gadus veca sieviete 0

Vakar Rīgā, Ķengaraga mikrorajonā, kādā dzīvoklī izcēlies ugunsgrēks, kurā gājusi bojā apmēram 77 gadus veca sieviete.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Mājas
FOTO. Mežaparkā par 1,4 miljoniem tiek pārdota māja, kas pārsteidz ar arhitektūru un ne tikai…
Lasīt citas ziņas

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), trīsstāvu ēkas dzīvoklī Maskavas ielā bija aizdedzies dīvāns un sadzīves mantas. Notikuma vietā tika atrasta bojā gājusi sieviete.

Ugunsdzēsēji pieļauj, ka aizdegšanās varētu būt notikusi elektroierīču ekspluatācijas noteikumu pārkāpumu dēļ, taču precīzus notikušā apstākļus skaidros policija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots par vakar notikušo ugunsgrēku Iļģuciema piecstāvu dzīvojamā mājā. Tur ugunsdzēsēji izglāba astoņus cilvēkus, taču beigās izrādījās, ka neviens nav nopietni cietis, vien slimnīcā uz pārbaudēm tika nogādāts kāds zīdainis.

Vēl vakar reģistrēti 68 kūlas ugunsgrēki. Visaktīvāk pērnā zāle dedzināta Latgales pusē. Piemēram, Viļakas novadā kūla vienuviet degusi aptuveni sešu hektāru platībā, tikpat plašs sausās zāles ugunsgrēks dzēsts Daugavpils novadā un Gulbenes novadā.

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 26.marta plkst.6.30 līdz 27.marta plkst.6.30, VUGD kopumā saņēmis 130 izsaukumus – dzēsti 93 ugunsgrēki, veikti 18 glābšanas darbi, kā arī 18 izsaukumi izrādījušies maldinoši.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.