foto – LETA

Ķēniņš tiek diskvalificēts 0

Pievieno LA.LV

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš ir saņēmis diskvalifikāciju uz pirmdienas spēli pret Krieviju pasaules čempionātā, liecina Latvijas Hokeja federācijas informācija.

Kokteilis
Viņu ceļš ir bruģēts uz panākumiem: 6 vārdi, kuru īpašniekiem liktenis lēmis valdīt
RAKSTA REDAKTORS
“Viņš mani pagrūda malā…” Priekules nelaimīgajā naktī dežūrējošais apsargs atklāj iepriekš nezināmas detaļas par notikušo
VIDEO. Tās ir briesmas, kāds sastāvs saldumiem! Sieviete visu dienu atstāj uz galda “Karlsons” saldējumu un ir sašutusi 7
Lasīt citas ziņas

Starptautiskās ledus hokeja federācijas (IIHF) disciplinārā komisija nolēmusi diskvalificēt uz vienu spēli Ķēniņu pēc mačā pret Čehiju nopelnītā 5+20 minūšu noraidījuma. Papildus diskvalifikācija nav piemērota.

Ķēniņš saņēma noraidījumu līdz spēles beigām par spēka paņēmienu sestdienas spēlē pret čehu aizsargu Tomāšu Kundrāteku.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvijas izlase sākusi pasaules čempionātu Maskavā ar diviem zaudējumiem – 1:2 pagarinājumā pret Zviedriju un ar 3:4 pēcspēles metienos pret Čehiju.

Pirmdien plkst. 16.15 Latvijas izlase sāks trešo spēli, kad pretiniekos būs turnīra mājiniece Krievija.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.