AFP/LETA

“Kings” gūst savu pirmo uzvaru NHL Rietumu konferences finālsērijā 0

Losandželosas “Kings” otrdien ar 3:1 pārspēja Čikāgas “Blackhawks” vienību un izcīnīja savu pirmo uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences finālsērijā.

7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos
Ziemeļamerikas indiāņu zvēru horoskops. Uzzini, kurš dzīvnieks esi tu! 17
Saskaņa pēc vārdiem: 5 vārdu pāri, kuriem, pēc mākslīgā intelekta domām, ir vislabākā saderība 4

Pēc Losandželosā aizvadītās spēles vadību sērijā līdz četrām uzvarām ar 2:1 saglabāja “Blackhawks”. Nākamā cīņa būs ceturtdien Losandželosā, kur laukuma saimnieki ir uzvarējuši pēdējās 15 spēlēs.

Sērijas trešajā cīņā  “Kings” pēc Džastina Viljamsa un Slavas Voinova gūtajiem vārtiem otrajā trešdaļā panāca 2:0, bet Braiens Brikels viesiem līdz pēdējam pārtraukumam vienus vārtus atguva. Pēdējo ripu jau tukšos Čikāgas kluba vārtos cīņas izskaņā iemeta Dvaits Kings, nostiprinot pašreizējo Stenlija kausa īpašnieku uzvaru.

Arī izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā  “Kings” bija iedzinējos ar 0:2, taču uzvarēja nākamajās četrās spēlēs un pārspēja Sentluisas “Blues” hokejistus.

Austrumu konferences finālā Bostonas  “Bruins” ar 2:0 ir vadībā pret Pitsburgas  “Penguins”.