Foto-LETA/AFP

Klintone: Putins var būt bīstams 1

Krievijas prezidents Vladimirs Putins var būt bīstams, 6.jūlijā publicētā intervijā paziņojusi ASV valsts sekretāre Hilarija Klintone.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

“Es uzskatu, ka viņš var būt bīstams,” teikusi Klintone intervijā, kas publicēta Vācijas laikrakstā “Bild am Sonntag”, atbildot uz jautājumiem par Krimas aneksiju un Krievijas taktiku Ukrainas austrumos.

“Tāds cilvēks kā Putins vienmēr cenšas sasniegt maksimālo. Viņš mēģina noskaidrot, cik stipri ir citi, un tad atbilstoši maina savu pozīciju,” sacījusi Klintone.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savas grāmatas “Hard Choices” (“Grūtas izvēles”) prezentācijā jautāta par to, ko nozīmē personīgi kontaktēties ar Putinu, Klintone teica, ka viņš ir “nesaticīgs cilvēks ar visai biezu ādu”.

Viņa piekritusi kāda žurnālista teiktajam, ka Putins runā “kā krievu kovbojs”. “Jā, tieši tā – ar vai bez krekla,” atbildējusi Klintone.

Foto-LETA/AFP
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.