Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: SHUTTERSTOCK

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1918. gada 17. oktobrī 1

“Līdums”

Nenormāla parādība. Kādus neciešamus apstākļus mūsu dzimtenē ir radījis karš un ar viņu sakarā stāvošie notikumi, rāda starp citu šejienes ļaužu aizplūšana uz citām zemēm. Tā, piemēram, darba centrāle Rīgā, kā “Rīgas Latviešu Avīzes” ziņo, triju mēnešu pastāvēšanas laikā uz Vāciju pie darbiem nosūtījuse pāri par 7400 strādnieku, galvenā kārtā rūpniecības strādnieku.

Reklāma
Reklāma
Tārps, fekālija vai dupsis? Pirms dod vārdu savam bērnam, padomā vēlreiz: lūk, ko šie populārie vārdi nozīmē citās valodās 2
Kas tāds Krievijas-Ukrainas karā noticis pirmo reizi: Zelenskis nāk klajā ar paziņojumu, kas sašūpojis kara gaitu
Veselam
Tiem, kas vēlas dzīvot ilgāk: 5 vienkārši ikdienas ieradumi, kas palēnina novecošanos
Lasīt citas ziņas

Ar transportiem, kurus sūtot ik ceturtdienas, uz Vāciju aizejot 200–700 strādnieku. Šī laika viens no vissvarīgākiem uzdevumiem ir radīt uz vietas tādus apstākļus, ka katrs var palikt tanī zemē, kuru viņš sauc par savu dzimteni, jo tikai tur viņam ir dota cilvēcīgas attīstības netraucēta iespējamība.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.