Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1919. gada 27. decembrī 0

Baltijas Vēstnesis

Eleja. Bermonda sakautās bandas atkāpjoties briesmīgi laupījušas un necilvēcīgi izturējušās pret vietējiem iedzīvotājiem visā Jelgavas apvidū.

Kokteilis
Tās izsūc visu tavu enerģiju: nosauktas visbīstamākās Zodiaka zīmes
“Šīs sāpes meitu iedzina depresijā…” Paulas Dukures ģimene atklāti runā par notikušo traģēdiju
“Nevarēju ne paiet, ne pagulēt, bet NMPD “nolasīja lekciju”!” Linards vīlies veselības sistēmā un pateicas īpašam cilvēkam, kurš viņu tomēr izglāba
Lasīt citas ziņas

Daudz mājās viņām palīdzējušas laupīt līdzi ņemtās brūtes, kuras viņu brūtgāni – vācu zaldāti pametuši uz Lietuvas robežas, viņas iepriekš pamatīgi aplaupot. Daudzām nav bijis pat nekādu dokumentu, un viņas tāpēc sūta no Liepājas pa etapi no pagasta uz pagastu atpakaļ uz savām pastāvīgajām dzīves vietām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.