Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Evija Trifanova/LETA

“Pārtraukta maizes pārdošana.” Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1920. gada 10. augustā 0

Pievieno LA.LV

Lilija Limane, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

“Strādnieku Avīze”

Nepatīkams pārsteigums Nakts tirgū: Pārdevējas taču ne tikai nerunā latviski, bet pat nesaprot, ko viņām jautā! 71
Šie ziedi atņem spēku un veselību: 5 augi, kurus labāk nestādīt mājas tuvumā
TV24
Alga nav mazāka par 2000 eiro! Armands pastāsta, kas ir šī Latvijā un citviet labi apmaksātā profesija
Lasīt citas ziņas

Pārtraukta maizes pārdošana. Neskatoties uz to, ka sestdien vēl uz tirgiem un bodēs bij maizes priekš pārdošanas papilnam, vakar uz tirgiem nebij rupja maize nemaz vairs uzvesta, tikai dažās bodēs to pārdeva ļoti mazā daudzumā.

Sakarā ar to maizes pircēju starpā notika liela plēšanās, jo turīgākie mēģināja nopirkt sevim lielāku daudzumu maizes – nākošām dienām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pārdevēji par rupju maizi ņēma 3–4 rubļi mārciņā. Sakarā ar maizes nozušanu kartupeļu un citu ēdamu produktu cenas vakar bij cēlušās.

Maizes nozušanai vajag būt savi īpaši cēloņi, jo maizes pārdevēju aizbildināšanās, ka neesot miltu, ko cept, ir tukša izruna.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.