Lielgabals Rīgas pils iekšpagalmā. Ilustratīvs attēls.
Lielgabals Rīgas pils iekšpagalmā. Ilustratīvs attēls.
Foto: Ieva Čīka/LETA

Vēsturisku vērtību reevakuācija no Krievijas 0

Pievieno LA.LV

Lilija Limane, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Kokteilis
Beidzot varēs uzelpot! Šīm piecām zodiaka zīmēm saspringtais periods tuvojas beigām
Veselam
Tikai viena tējkarote šīs sastāvdaļas pie rīta kafijas var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un uzlabot smadzeņu darbību
Veselam
Brīvība vai risks veselībai? Ko par krūštura nevalkāšanu patiesībā saka ortopēdi 3
Lasīt citas ziņas

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1920. gada 28. decembrī
 

Latvijas Vēstnesis

Vēsturisku vērtību reevakuācija. Pilsētas valdes izglītības nodaļa pieteikusi reevakuācijas komisijai atpakaļvešanai uz Rīgu 12 dažādus vēsturiskus dokumentus, 77 vara lielgabalus, 14 kastes ar dažādām veclaiku lietām, veclaiku ieročus un instrumentus, 1 vara bisti un citus priekšmetus, kuri evakuēti uz Krieviju 1915. gadā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tā kā reevakuējamām lietām tikai vēsturiska nozīme un vērtība, pilsētas valde lūgusi reevakuācijas komisiju atlaist iepriekš iemaksājamās 10 procentes no reevakuējamo lietu vērtības, rēķinot tikai faktiskos reevakuācijas izdevumus.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.