Foto: toitoi.lv

Komfortabla biotualete ārā – kā to nodrošināt? 0

Biotualete ir cilvēku izvēle visdažādāko apstākļu un pasākumu laikā. Šādas sausās tualetes noma ir pieejama ikvienam gan ilgtermiņā, gan, piemēram, uz vienu dienu. Taču, kas ietekmē to, vai āra tualete būs ērta visos laikapstākļos? Par to uzziniet šajā rakstā!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

Kad nepieciešama biotualete?
Pārvietojamā tualetē ir integrēta uzkrājējtvertne, tādēļ tās izmantošanai nav nepieciešams kanalizācijas pieslēgums. Šāda veida āra tualetes ir iecienītas dažādiem mērķiem, piemēram, ja:

 • norisinās pasākums. Tie var būt dažādi privātie pasākumi, piemēram, kāzas, kristības, uzņēmuma svinības vai arī publiski pasākumi – festivāli, koncerti, brīvdabas kino, pilsētas svētki u.c.;
 • tiek veikti remontdarbi. Arī šādos gadījumos āra tualetes īre iespējama gan privātiem mērķiem, piemēram, ja tiek remontēts mājoklis, gan uzņēmumiem – ja tiek būvēta celtne, restaurēta ēka u.c.
CITI ŠOBRĪD LASA

Kāds aprīkojums nosaka pārvietojamās tualetes ērtumu?
Lai nenāktos vilties, nepieciešams izsvērt visas pieejamās alternatīvas. TOI TOI Latvija piedāvājumā esošās biotualetes ir kvalitatīvas, izgatavotas no stingras plastmasas, un par drošību tajās nav jāuztraucas – arī ilgtermiņā tās veiksmīgi pildīs savas funkcijas. Ņemot vērā dažādās iespējas, jāizvērtē, kas no visa būs aktuāli tieši Jums.

Foto: toitoi.lv

Turpinājumā esam apkopojuši dažāda veida aprīkojumu, kas ietekmē to, cik komfortabla būs tualetes izmantošana. Lasiet un uzziniet!

 1. Apsilde. Apsilde kā papildu ekstra ir pieejama dažādu izmēru un aprīkojuma TOI TOI Latvija piedāvātajās tualetēs. Šis faktors ir īpaši būtisks gada aukstākajā periodā – lai nodrošinātu komfortablus apstākļus darbiniekiem vai, piemēram, pasākuma apmeklētājiem, tualete ar konstantu apsildi ir nepieciešamība.
 2. Neslīdoša grīda. Lai pasargātu viesus, darbiniekus vai apmeklētājus no nepatīkamiem starpgadījumiem un traumām, iesakām izvēlēties tādu sauso tualeti, kura papildināta arī ar grīdas pretslīdēšanas pārklājumu. Tas var būt īpaši nepieciešams slapjā laikā.
 3. Izlietne ar ūdens tvertni, ziepju dozators un papīra dvieļu turētājs. Lai nodrošinātu augstākās kvalitātes komfortu un higiēnu – pieejami modeļi, kuros ir integrēts viss nepieciešamais aprīkojums, lai pēc labierīcību apmeklējuma veiktu roku mazgāšanu. Tas īpaši svarīgi ir cilvēkiem ar augstām higiēnas prasībām. Protams, ir pieejamas arī atsevišķi ārpus kabīnes novietojamas izlietnes, taču tās neradīs komfortu lietainā un aukstā laikā.
 4. Roku dezinfektora dozators. Paaugstinoties higiēnas prasībām, roku dezinfektora dozators kļūst arvien pieprasītāks – tas pasargās no vīrusu un baktēriju izplatības. Šis ir risinājums, ko izvēlas vietām ar paaugstinātām sanitārajām prasībām, piemēram, masu pasākumos vai būvlaukumos, kur vienuviet ir lielāks cilvēku skaits.
 5. Papildu ventilācijas sistēma. Divkāršā ventilācijas sistēma nodrošina augstāku komfortu tualetes lietošanas laikā. Lai arī bio tualetes ir higiēniskas – apjomīgāka ventilācija sniedz ieguvumus, ja tualete tiek izmantota lielam cilvēku skaitam.
 6. Spogulis. Nepilnības kosmētikā, izjucis matu sakārtojums – tie ir tikai daži no faktoriem, kas var radīt neveiklas situācijas. Lai labierīcību apmeklētāji justos labi, tiek piedāvāta arī tualetes noma ar integrētu spoguli.
 7. Ārējā atslēga. Lai nodrošinātu, ka tualete tiek izmantota tikai noteiktam cilvēku lokam – noderēs tādu tualešu noma, kurām ir pieejama ārējā atslēga. Tas nodrošinās, ka labierīcības paliks drošībā, kad tām nebūsiet tuvumā.
 8. Apgaismojums. Iestājoties tumšākam gada laikam, solārais apgaismojums kļūst par nepieciešamību. Dienas laikā gaismu nodrošina caurspīdīgais jumta pārklājums, taču vakaros lieti noderēs apgaismojums.
Reklāma
Reklāma

Vēl kāds būtisks faktors, ko ņemt vērā, nomājot tualeti – tās izmērs un pielāgojamība vajadzībām. TOI TOI Latvija ir pieejama arī invalīdu tualete, kas piemērota cilvēkiem ar kustību traucējumiem – iebraukšana ar ratiņkrēslu ir ērta. Tāpat ir pieejamas tualetes bērniem, kuras viegli izmantot būs augumā mazākiem pasākuma viesiem. Nereti noderīgas var būt arī izmēros platākas kabīnes, kurās ērti justies vecākiem, kas dodas uz labierīcībām kopā ar mazu bērnu.

Vēl komfortablākām un prasīgākām vēlmēm TOI TOI Latvija piedāvājumā ir arī konteineru tualetes, kuras ir pielāgojamas jebkādām prasībām – var ierīkot arī dušu! Šis variants ir ērts risinājums ilgtermiņa īrei.

Foto: toitoi.lv

Pilns serviss no TOI TOI Latvija

TOI TOI Latvija jau daudzu gadu garumā Latvijā nodrošina plašu pakalpojumu klāstu, kas ietver visus sadarbības posmus starp labierīcību aprīkojuma izīrētāju un klientu. Kā norit tualetes nomas process?

 • Rezervēšana. Izmantojot ērto toitoi.lv mājaslapu un tajā esošo atlases filtru vai sazinoties ar konsultantiem, iespējams veikt rezervāciju uz noteiktu laiku vai bez beigu termiņa.
 • Piegāde. TOI TOI Latvija klientam uz norādīto adresi piegādā rezervēto aprīkojumu un to arī uzstāda – tā ir būtiska priekšrocība, domājot par laika taupīšanu un vienkāršotu pakalpojuma saņemšanu.
 • Tīrīšana. TOI TOI Latvija profesionālie darbinieki atrunātajā laikā ieradīsies veikt tīrīšanu un konteineru nomaiņu. Apkopi ieteicams veikt reizi nedēļā – ir pieļaujama arī tīrīšana reizi divās nedēļās, taču tad jārēķinās, ka komforts lietošanas laikā var samazināties. Intensīvas lietošanas laikā tīrīšanu ieteicams veikt reizi dienā.
 • Aizvešana. Pēc nomāšanas beigām TOI TOI Latvija ierodas, lai aizvestu aprīkojumu – Jums tas nav jāveic pašiem.

TOI TOI Latvija piedāvājumā atradīsiet vairāk nekā 10 dažādus tualetes veidus, kā arī varēsiet iepazīt biotualetes atsauksmes no citiem pakalpojuma saņēmējiem. Apmeklējiet toitoi.lv un uzziniet plašāk!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.