Publicitātes foto

Komponists Jānis Lūsēns dalās ar video par gaidāmo koncertprogrammu “Aiz” 0

Pievieno LA.LV

Šī gada augustā komponists Jānis Lūsēns dodas pie klausītājiem ar savu jauno instrumentālās mūzikas koncertprogrammu “AIZ… Mūzika vēlā vakarā”, kuru pats mākslinieks uzskata par savu līdz šim personīgāko muzikālo stāstu. To vasaras vakaros būs iespējams baudīt Krimuldas, Vecpiebalgas, Liepājas, Valmieras un Kuldīgas baznīcās. Septembrī koncertprogrammu būs iespēja dzirdēt arī Rīgā.

Kokteilis
Vai tavs vārds sākas ar laimes burtu? Tava vārda sākumburts par tevi pasaka vairāk, nekā domāji
Gribi auto ilgam laikam? Eksperti iesaka 5 modeļus, kas varētu kalpot līdz pat pensijas vecumam
Nepilngadīga meitene naktī kopā ar tikko iepazītu vīrieti no Rīgas aizlido uz Portugāli – vecāki nesaprot, kā tas iespējams
Lasīt citas ziņas

Koncertprogramma “AIZ… Mūzika vēlā vakarā” ir tāds ceļojums plašajā skaņu pasaulē, par kādu komponists Jānis Lūsēns sapņojis jau ilgus gadus. Meditatīvās kompozīcijas radītas, ļaujoties relaksētai pirkstu pieskārienu spēlei pa klavieru taustiņiem un apcerīgām pārdomām. Nedomāt, nemēģināt apzināti kontrolēt, ļaut notikt – tāds bija komponista Jāņa Lūsēna mērķis, pievēršoties šo skaņdarbu radīšanas procesam. “Klavieres, akustika, miers.. Nekādu ambīciju un cilvēcisko ikdienas kaislību. Tikai smalku tembru nepretencioza rotaļa,” tā Jānis Lūsēns raksturo jaunradīto materiālu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.