Publicitātes foto

Koncertzālē “Gors” jūnija sākumā viesosies Concertgebouw džeza orķestris 0

Jūnija sākumā Latgales vēstniecībā GORS viesosies slavenā Amsterdamas Concertgebouw orķestra “jaunākais brālis” Concertgebouw džeza orķestris, LA.lv uzzināja koncertzālē “Gors”.

Reklāma
Reklāma
Šīs ceļojumu galamērķu valstis patiesībā ir pilnīgs murgs! 10 valstis, kur labāk nedoties
VIDEO. Nekādas līdzjūtības! “Ryanair” pasažiere nokrīt ceļos un raud, jo viņai liegta iekāpšana lidmašīnā 12
Sapnis, ne dzīve! Eksprezidenta Vējoņa pensija liek izbrīnā ieplest acis
Lasīt citas ziņas

Džeza orķestris kopā ar dziedātāju Madelinu Bellu izpildīs spilgtu koncertprogrammu ar Reja Čārlza un Stīvija Vondera labākajām dziesmām.

Concertgebouw džeza orķestris dibināts 1996. gadā un apvieno 18 šī brīža talantīgākos Nīderlandes džeza mūziķus. Tas katru sezonu pulcē vairāk nekā desmitiem tūkstošu klausītāju ne tikai Eiropā, bet arī Dienvidamerikā, ASV, Āfrikā, Ķīņā un Japānā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ar “Jazz Orchestra of the Concertgebouw” sadarbojas spoži solisti, vienu no kuriem – ASV dzimušo, bet Lielbritānijā dzīvojošo soula dziedātāju Madelinu Bellu – varēs dzirdēt un redzēt arī Rēzeknē.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.