Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava”.
Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava”.
Foto no LA arhīva.

Konkursā meklē mežzinātnes institūta “Silava” direktoru 0

Izsludināts konkurss uz Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” (“Silava”) direktora amatu, teikts pirmdien publicētajā paziņojumā oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

Pretendentiem prasīta augstākā izglītība, kā arī vismaz trīs gadu darba pieredze vadošā administratīvā amatā. Par priekšrocību tiks uzskatītas svešvalodu zināšanas, labas komunikācijas prasmes, iepriekšēja darbība zinātniskajā institūcijā vai meža nozarē, kā arī atsauksmes.

Piesakoties konkursam, amata pretendentiem jāiesniedz pieteikums “Silava” Zinātniskajai padomei par dalību konkursā, dzīves gājuma apraksts (CV), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, kā arī “Silavas” turpmākās attīstības redzējums, tostarp precīzi definēti priekšlikumi institūta konkurētspējas palielināšanai zinātnes biznesā nacionālajā un starptautiskajā līmenī, priekšlikumi institūta rīcībai Viedās specializācijas stratēģijā un Meža un saistīto nozaru pamatnostādnēs ietverto uzstādījumu izpildei, kā arī sekmīgai “Silavas” uzņemto līgumsaistību izpildei.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mēneša atlīdzība par direktora pienākumu izpildi paredzēta 430 līdz 2264 eiro apmērā.

Dokumenti iesniedzami divu mēnešu laikā no paziņojuma publicēšanas izdevumā ”Latvijas Vēstnesis”.

Šobrīd institūta direktors ir Jurģis Jansons, kuru šajā amatā Zinātniskā padome ievēlēja 2016.gada 29.jūnijā, bet direktora vietnieks ir Ansis Actiņš.

Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava” ir dibināts 1946.gadā. Institūta darbības mērķis ir ar zinātniskām metodēm iegūt jaunas zināšanas un izstrādāt inovatīvas tehnoloģijas, lai sekmētu meža nozares ilgtspējīgu attīstību un konkurētspēju.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.