Foto: LETA

Konkursā noskaidros par Liepāju zinošāko vidusskolēnu komandu 0

Liepājas “Jauniešu mājā” trešdien, 11. martā, Radošuma dienu laikā norisināsies erudīcijas konkurss un orientēšanas sacensības vidusskolēniem “Es mīlu Tevi, Liepāja!”, informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Lasīt citas ziņas

Konkursā dalību pieteikušas 11 komandas, kas sacentīsies gan teorētiskajās zināšanās par Liepāju, tās kultūru, vēsturi, cilvēkiem, gan piedalīsies orientēšanās sacensībās. Žūrija konkursa laikā vērtēs arī komandu atraktivitāti un saliedētību.

Liepājas skolēnu domes prezidente Katrīne Krūmiņa stāsta, ka konkursa dalībniekus sagaida arī vairāki pārsteigumi, piemēram, uzdevums “cilvēku alias”, kurā pēc pazīstamās spēles “Alias” principa vajadzēs raksturot nepazīstamus cilvēkus un uzminēt viņu nodarbošanos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dziesmu “minis” konkursā tiks atskaņotas pazīstamas dziesmas par Liepāju, bet komandām vajadzēs nosaukt to autorus. Orientēšanās sacensību laikā komandas veidos arī video un foto materiālu par savām gaitām pilsētā.

Konkursu rīko Liepājas skolēnu dome sadarbībā ar Bērnu un jaunatnes centru.
 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.