Foto – LETA

Kopējas alkohola lietošanas laikā Sauriešos nosit pudeles brāli 0

Stopiņu novada Sauriešos brīvdienās kopējas alkohola lietošanas laikā izcēlies strīds, kura laikā viens pudeles brālis piekauts līdz nāvei, liecina Valsts policijas informācija.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Tavs dzimšanas mēnesis atklāj, kā tu reaģē uz pārmaiņām – sakritība ir biedējoša
“Uzbrukums vienai valstij nozīmē uzbrukumu visai ES…” Brisele reaģē uz Krievijas draudiem Baltijas valstīm 20
Lasīt citas ziņas

Brīvdienās Salaspils iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Sauriešiem, kur kopējas alkohola lietošanas laikā starp 1995., 1975. un 1967. gadā dzimušiem vīriešiem izcēlās sadzīviska rakstura konflikts.

Policijas darbinieki ieradās notikuma vietā un atklāja, ka pudeles brāļi kopā lietojuši nelegālo alkoholu, bet asā vārdu apmaiņa pāraugusi fiziska spēka pielietošanā. Konflikta laikā tika piekauts 1967. gadā dzimis vīrietis, kurš no gūtajām traumām mira.

CITI ŠOBRĪD LASA

Salaspils iecirkņa darbinieki aizturēja 1995. un 1975. gadā dzimušos, agrāk tiesātos vīriešus, kuri savu vainu notikušajā atzīst daļēji. Aizturētie atzīst, ka situši pudeles brāli, tomēr sitieni nav bijuši tik spēcīgi, lai cilvēks varētu nomirt.

Šobrīd ir sākts kriminālprocess par slepkavību. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz piecpadsmit gadiem un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.