Foto – LETA

Kora “Latvija” labdarības koncerts 0

Pievieno LA.LV

31.jūlijā ar Valsts akadēmiskā kora “Latvija” un diriģenta Māra Sirmā koncertu Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē tiks atklāta labdarības akcija “Uzcel savu baznīcu!”.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Tās mērķis ir atbalstīt un piesaistīt līdzekļus Svēto Apustuļu kapelas celtniecībai un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā. Koncertā tiks atskaņota Latvijas kormūzikas klasiķu un mūsdienu autoru mūzika.
Ziedojumu kartes trīs, piecu un septiņu latu apmērā uz koncertu var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs. Visi iegūtie līdzekļi tiks novirzīti labdarības akcijas mērķim.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.