Kā Rīga zied vasarā 0

SIA “Rīgas meži” dārznieki un puķu audzētāji saņēmuši no rīdziniekiem un pilsētas viesiem ne vienu vien komplimentu par vasaras puķu stādījumu skaistumu.

RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Lasīt citas ziņas

Divas lielākās un skaistākās vasaras puķu paklājdobes atrodas Rīgas centrā – pie Latvijas Nacionālās operas un Esplanādē, iepretim viesnīcai “Latvija”. Abas dobes veidotas līdzīgā stilistikā – latvju rakstu spēka zīmju formā –, un tas ir veltījums Latvijai tās simtgadē.

Simboliski ne mazāk nozīmīga ir dobe “Ziedošās simtgades vasara”, kas ieskauj Brīvības pieminekli no visām pusēm. Dobes zīmējumā ieskanas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas karogu stilizācijas, un tas ir “Rīgas mežu” apsveikums visām Baltijas valstīm to simtgadē.

CITI ŠOBRĪD LASA

SIA “Rīgas meži” dārznieki ir ierīkojuši Rīgā aptuveni piecdesmit krāšņus vasaras ziedu objektus – ziedu vāzes, grozus, piramīdas. Skaista ir arī Vērmanes dārza rožu dobe.

Šogad galvaspilsētas dārzos, parkos un skvēros iestādītas dobes 3000 kvadrātmetru platībā. Tajās zied 73 000 vasaras puķu, kopumā 36 ziedaugu sugu. Visvairāk – begonijas, samtenes, cinnijas un balzamīnes.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.