Foto: Lauma Kalniņa

“Krastu mačā” uzvarējis kreisais krasts 0

Diennakts basketbola turnīrā “Krastu mačs”, kas norisinājās pie Latvijas Nacionālās operas ēkas, uzvarēja Daugavas kreisā krasta komanda.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Turnīrā, kas 24 stundas bez pārtraukuma norisinājās Rīgas svētku ietvaros un kura noslēdzošajā spēlē piedalījās politiķi, Daugavas kreisā krasta komandas svinēja uzvaru ar rezultātu 1094:982.

Sestdien pirms turnīra tika aizvadīts arī trīspunktu metienu konkurss, kurā uzvaru svinēja “Ventspils” basketbolists Māris Gulbis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt “slam-dunk” konkursā par uzvarētāju kļuva amerikānis Džordans Sauterlends jeb “Flight”.

Pirmais turnīrs noslēdzās ar Daugavas kreisā krasta uzvaru, nākamajos divos labākā bija labā krasta komanda, bet pēc tam pie divām uzvarām pēc kārtas tika kreisā krasta vienība. Pērn ar 1155:1048 uzvarēja labais krasts, bet pēc šodienas revanša rezultāts ir 4-3 kreisā krasta laba.

Uzvarējusī komanda savā īpašumā uz gadu iegūst ceļojošo kausu, tā autors ir Latvijas Mākslas akadēmijas profesors, mākslinieks Aigars Bikše. Balva simbolizē Rīgas un šā turnīra vērtību simbiozi. Rīga parādīta caur Lielo Kristapu, saule un mēness – diennakts, un basketbolists uz Lielā Kristapa pleca šajā gadījumā ir jebkurš viena vai otra Daugavas krasta iedzīvotājs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.