Foto – AFP/LETA

Kreigs: man vairs nav normālas dzīves
 0

Pievieno LA.LV

Aktieris Daniels Kreigs, kurš atveido atveido slaveno britu spiegu Džeimsu Bondu, intervijā žurnālam “Vanity Fair” atklājis, ka slavas dēļ vairs nav spējīgs dzīvot normālu dzīvi.

 

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
Kokteilis
“Viņš bija vienīgais, kurš mēdza pavērt kabineta durvis…” Aidis Tomsons iezīmē problēmu savā darbavietā
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
Lasīt citas ziņas

Viņš sūkstījies, ka nespēj iziet sabiedrībā bez mediju uzmanības. “Man nepatīk, ka nevaru vairs aiziet uz krogu un iedzert, kā citi to dara,” atzinis 44 gadus vecais Kreigs. “Esmu runājis ar citiem aktieriem, un arī viņi žēlojas, ka vairs nevar aiziet uz bāru, piedzerties, izklaidēties, atpūsties. Nemitīgi tev seko reportieri.”

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.