Kara gads Ukrainā

Mihailo Podoļaks: Valsts, kas nogriež galvu dzīvam cilvēkam, nevar piederēt mūsdienu civilizācijai 75

Mihailo Podoļaks, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

Valsts, kas nogriež galvu dzīvam cilvēkam, nevar piederēt mūsdienu civilizācijai. Tai nevar būt par­tnerattiecības ar kādu. Tai nav tiesību uz diplomātisko balsi. Tā nevar pirkt nekustamos īpašumus citās valstīs. Un pavisam noteikti – tā nevar vadīt ANO Drošības padomi. Tāpēc, ka Krievija nepārprotami ir valsts cilvēkēdājs, kas turklāt vēl ar to lepojas.

Šodien palikt neitrālam pēc tam, kad ir atklājušās visas Krievijas reālās darbības Ukrainā, nozīmē nolikt sevi iepriekš paredzamā zaudētāja pozīcijā, jo nav iespējams atrast drošību cilvēkēdāja rīklē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Demonstratīvi nogriezt galvas, spīdzināt neaizsargātos, nogalināt neapbruņotos – tā arī ir slavenā “krievu dvēsele” un vienīgā iespējamā “krievu pasaule”. Mums vispār nav variantu vienoties (lai visi potenciālie “miera nesēji” no citām valstīm uzmanīgi noskatās šo video ar galvas nogriešanu ukraiņu karavīram, bet pēc tam vēlreiz un vēlreiz).

Jebkādi mēģinājumi meklēt kompromisu ar teroristu ir strikti jāpārtrauc. Krieviju nepieciešams izolēt no pārējās pasaules uz ilgstošu “humāno karantīnu”. Ar būtiskiem ierobežojumiem.

Krievijas darbības nespēs demoralizēt ukraiņus, jo mums nav cita ceļa, kā vien nonākt līdz uzvarai. Tas ir tikai stimuls strādāt vēl intensīvāk, ziedot vairāk un kļūt par Ukrainas advokātu parlamentā vai visās citās tribīnēs katrā pasaules nostūrī.

"Black Tulip" Ukrainas līķu meklētāji
Ukrainai jāpalīdz vairāk un ātrāk

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.