Ukrainas kareivis pie Kijivas.
Ukrainas kareivis pie Kijivas.
Foto: AP/ SCANPIX/ LETA

Krievijas spēkiem sabombardējot skolu Luhanskas apgabalā, nogalināti aptuveni 60 cilvēki 0

Pievieno LA.LV

Krievijas karaspēkam sestdien sabombardējot skolu Ukrainas Luhanskas apgabala Belohorivkas pilsētciematā, nogalināti aptuveni 60 cilvēki, paziņojušas amatpersonas.

Aizkuņģa dziedzeris sauc pēc palīdzības: 5 agrīnas pazīmes, kuras nedrīkst ignorēt
Kokteilis
Karjeras lēciens vai atlūgums uz galda? Zodiaka zīmes, kurām šomēnes darbā gaidāmi nemierīgi laiki
Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
Lasīt citas ziņas

Uz skolu, kuras pagrabā slēpās apmēram 90 vietējie iedzīvotāji, kas nebija evakuējušies no ciemata, tika nomesta aviācijas bumba, ziņapmaiņas platformā “Telegram” pavēstīja Luhanskas apgabala administrācijas vadītājs Serhijs Haidajs.

Skolā un blakus esošajā kultūras namā izcēlās ugunsgrēks, kas trīsarpus stundu laikā tika nodzēsts, informēja Ukrainas Valsts ārkārtējo situāciju dienests. Pēc tam no drupām tika izvilkti divi bojāgājušie un izglābti 30 cilvēki, no kuriem septiņi guvuši smagus ievainojumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Visi 60 cilvēki, kas palika zem ēku drupām, visticamāk ir miruši,” paziņoja Haidajs.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI