Krištopāns rezultatīvākais EHF Čempionu līgā 0

Latvijas labākais handbolists Dainis Krištopāns ar septiņiem gūtiem vārtiem bija rezultatīvākais spēlētājs EHF Čempionu līgas spēlē, kurā Skopjes “Vardar” ar 33:26 (16:13) pārspēja Francijas “Montpellier”.

Saskaņa pēc vārdiem: 5 vārdu pāri, kuriem, pēc mākslīgā intelekta domām, ir vislabākā saderība
Vācu ģenerālleitnants prognozē, vai un kad Krievija varētu būt gatava uzbrukt NATO valstīm
Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis” 67

“Vardar” ievērojamu pārsvaru ieguva jau spēles pirmajās 11. minūtēs, kad panāca 7:1 vadību, turklāt trīs vārti latviešu milža rēķinā. Otrā puslaika sākumā “Montpellier” atjaunoja intrigu un divreiz samazināja rezultātu līdz vienu vārtu starpībai 16:15, 17:16), tomēr “Vardar” tūdaļ atguva drošāku vadību.

Krištopāns pa vārtiem meta astoņas reizes un guva septiņus vārtus, izceļoties ar labāko metienu realizācijas procentu savā komandā. Dainis regulārās sezonas 14 spēlēs kopā guva 61 vārtus.

“Vardar” EHF Čempionu līgas regulāro sezonu pabeidza ar 19 punktiem 14 spēlēs, A grupā izcīnot trešo vietu aiz Spānijas “Barcelona” (24) un Ungārijas “Telekom Veszprem” (20).

Astotdaļfinālā marta beigās “Vardar” sacentīsies ar B grupas sestās vietas ieguvējiem, uz kuru pirms regulārās sezonas pēdējās kārtas spēlēm pretendē Zagrebas “PPD” (Horvātija) un Zaporožjes “Motor” (Ukraina).