Foto – Shutterstock

Krustpils pagastā auto uziet lielu daudzumu metamfetamīna; aizturēti divi narkomāni 0

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) Jēkabpils iecirkņa policijas darbinieki sadarbībā ar VP Latgales reģiona pārvaldes un Muitas Kriminālpārvaldi Krustpils pagastā aizturējuši divas personas, kuru automašīnā atrasts un atsavināts ievērojams daudzums – ap 200 gramu – metamfetamīna.

“Sākumā domāju, ka kļūda…” Pircējs pamatīgi samulsis par lasīto uz “Selgas” produkta iepakojuma
Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Viedoklis
Armands Puče: Trampa utošanās var dot pasaulei vēsturisku labumu
Lasīt citas ziņas

VP ZRP informē, ka vīrietis un sieviete pārvietojās ar automašīnu “Mazda 626” un aizturēti ceturtdien. Automašīnā atrasti vairāki iepakojumi metamfetamīnu saturošu vielu. Personas aizturētas un ievietotas īslaicīgās aizturēšanas vietā. Aizturētie jau agrāk nonākušas policijas redzeslokā un ir narkotisko vielu lietotāji.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts, vai aizturētās personas iesaistītas citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policijā uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā.

Par šo pārkāpumu draud cietumsods no trim līdz desmit gadiem un mantas konfiskācija.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.