Kurš pelnījis kājas spērienu pa pakaļu? Lato Lapsa nosauc virkni ļoti augstu drošības amatpersonu 40

Šobrīd esam pusceļā starp jaunu valdību un jaunu prezidentu. Vai arī vecu. TV24 raidījuma “Kārtības rullis” vadītājs Armands Puče atklāj, ka viņa raidījuma diskusijā runāts par “kājas spērienu pa pakaļu”. Publicistam Lato Lapsam šajā sakarā arī ir variants, konkrēts cilvēks, kurš būtu pelnījis šādu spērienu pa pakaļu, ņemot vērā apstākļus, kā Latvija tiek galā ar savu saimniecību.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Lasīt citas ziņas

Lato Lapsa kā vienu no šiem potenciālajiem spēriena saņēmējiem pieminējis KNAB priekšnieku Jēkabu Straumi. Bet vēl esot vairāki cilvēki 220 miljonu kontekstā, kam vajadzētu sekot līdz, kas ir tajā aizlidojošajā kāsī – tur ir Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs, tur, Lapsasprāt, ir Militārās izlūkošanas un drošības dienesta priekšnieks, kurš neko tādu nav pamanījis. Lapsa paskaidro: iepirkums bija uztaisīts nevis atbilstoši speciāli militārajiem, bet parastajiem iepirkumiem.

Ja mums ir Militārās izlūkošanas un drošības dienests, kas ir aprīkots ar visu iespējamo un neiespējamo tehniku, kurš ir nofinansēts uz Ah! – ja tādam par šo augstākā mērā drošības jautājumu nebija nekas iebilstams, un Satversmes aizsardzības birojs, kurš ir birojs, kas aizsargā Satversmi, ka neviena no šīm iestādēm to nepamana, tad jautājums ir tikai viens!

CITI ŠOBRĪD LASA
“Vai tā ir visaugstākā līmeņa korupcija, vai tā ir ļoti konkrēta un pārliecinoša kalpošana kādas naidīgas valsts interesēm, vai tā ir totāla mazspēja – jebkurā gadījumā tas ir jautājums par noziedzīgu nolaidību

ar visām no tām izrietošajām sekām. bet kamēr mums ir ģenerālprokurors, kurš noziedzniekus nevis vajā, bet piesedz, nebūs labi,” brīdina publicists.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.