Rodions Kurucs (Nr. 00) aizsardzībā cenšas apturēt NBA superzvaigzni Lebronu Džeimsu.

Kurucs un “Nets” aptur karali Džeimsu 0

Rodions Kurucs otrdien guva trīs punktus, bet viņa pārstāvētā Bruklinas “Nets” NBA čempionātā izcīnīja jau sesto uzvaru pēc kārtas, šoreiz ar rezultātu 115:110 (33:32, 29:25, 28:26, 25:27) pārspējot Lebronu Džeimsu un Losandželosas “Lakers”.

“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 124
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
VIDEO. “Tā ir Rita? Ko tu stāsti!” Lauris Reiniks nosauc attiecību eksperti Ritu Lasmani par bezpajumtnieci

Kurucs jau trešo maču pēc kārtas laukumā devās sākumsastāvā, 17 minūšu un trīs sekunžu laikā trāpot vienu no trim tālmetieniem, bet aizmetot garām divus divpunktu metienus. Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, bloķēja vienu metienu un iekrāja četras piezīmes. “Nets” ar viņu laukumā iemeta tikpat punktus, cik ielaida.

“Nets” rindās rezultatīvākais ar 22 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām bija D’Endželo Rasels, 19 punktus guva Džo Heriss, 18 iemeta Spensers Dinvidijs, kamēr 17 punkti bija Rondijam Holisam-Džefersonam.

Tikmēr pretiniekiem ar 36 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām izcēlās Lebrons Džeimss, 22 punkti un 11 bumbas zem groziem bija Kailam Kuzmam, bet 23 punkti – Lonzo Bolam.

Kurucs savu vienīgo metienu realizēja otrā puslaika sākumā, kad ar tālmetienu panāca 65:57. “Nets” vadībā atradās no otrās ceturtdaļas beigām līdz mača finālsvilpei.

“Nets” ar 14 uzvarām 32 spēlēs Austrumu konferencē ieņem desmito vietu, kamēr “Lakers” ar 18 panākumiem 31 cīņā ir ceturtā Rietumos.