Mūziķis Ralfs Eilands.
Mūziķis Ralfs Eilands.
Foto: Ieva Čīka/LETA

VIDEO. Svētku labdarības akcija 2

Skaties” televīzijas kanāla “RīgaTV 24” pārraidīto “Svētku labdarības akciju”, kurā tiek vākti līdzekļi Dignājas rehabilitācijas centra izveidei.

Reklāma
Reklāma

Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Lasīt citas ziņas

Akcijā piedalās Ralfs Eilands, “Triana Park”, “Dziļi Violets”, “Carnival Youth”, Chris Noah, Atis Ieviņs un Marta Ritova.

Savā pieredzē dalīsies: labdarības akcijas iniciators Dzintars Bērziņš, Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības “Dzīvības koks” valdes priekšsēdētāja Gunita Berķe, RAKUS ārste psihoterapeite Maija Kārkliņa un, Kristīne Poļakova sieviete, kura uzzinot par savu diagnozi “vēzis”, izveidoja blogu un dalījās savos novērojumos, lai atbalstītu citus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Labdarības akcijas vēstnesis – Dzintars Bērziņš, kura mamma zaudēja cīņu ar vēzi, izveidojis virtuālu piemiņas izstādi – labdarības akciju, lai palīdzētu savākt ziedojumus Dignājas rehabilitācijas centram. Izstāde ir pielāgota šī brīža situācijai pasaulē – ikviens to var apskatīt virtuāli: https://ej.uz/izstade_mammai; vai onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības “Dzīvības koks” sociālajos tīklos.

Dzintars: “Mamma, tu man biji un vienmēr būsi tik dārga! Viss ko man savas dzīves laikā iemācīji – vērtības, kuras ieliki un padomi, kurus devi! Es nebiju gatavs no tevis tik agri šķirties, jo mums vēl tik garš un piedzīvojumiem bagāts ceļš kopā bija ejams, bet tāda ir dzīve, vienu dienu tu esi, bet nākamajā…” Dzintara mamma zaudēja cīņā ar vēzi pirms gada.

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” kopš 2009.gada ievieš psihosociālās rehabilitācijas programmu cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības. Kopš 2012. gada biedrība par ziedojumos piesaistītiem līdzekļiem atjauno un rekonstruē ēku Dignājas pagastā, kurā varēs īstenot psihosociālo rehabilitāciju cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības. Šobrīd ieguldīti 230 000 EUR, lai turpinātu darbus pie centra iekārtošanas 2021.gadā mums nepieciešami 50 000 eiro. Piecu gadu laikā psihosociālās rehabilitācijas centrs ir pabeidzms, jo tam kopumā būs vēl nepieciešami 190 000 eiro.

Ziedojums Dignājas rehabilitācijas centram:
Mobilly https://ej.uz/mobilly_dzivibaskoks
“Dzīvības koks” mājas lapā https://ej.uz/dzivibaskoks
Zvanot 90006867 (maksa par 1 zvanu 4.27 € )

Vairāk informācijas: http://www.dzivibaskoks.lv/lv/ziedojumu-izlietojums.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.