Foto – LETA

Labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” saziedo nepilnus 236 000 latu 0

Labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” līdz šim saziedoti 235 422 lati, ar kuriem varēs palīdzēt 38 smagi slimiem bērniem. To telekanālā LNT pārraidītā labdarības akcijas lielā koncerta noslēgumā paziņoja pasākuma vadītāji.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

“Paldies, paldies, ka devāt cerību un izvēlējāties labestību,” koncerta noslēgumā sacīja labdarības fonda “ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta. Viņa atzīmēja, ka ziedot labdarības projektam “Eņģeļi pār Latviju” iespējams vēl līdz nākamā gada janvāra vidum.

Kā ziņots, lai palīdzētu četriem bērniņiem, šā gada eņģeļu vēstnešiem – Annijai Aleksejevai, Evelīnai Jonasei, Katei Kronbergai un Raivim Kristiānam Lukjanovam – ir nepieciešami kopumā 39 992 lati. Kopumā “ziedot.lv” rindā uz palīdzību ir 121 bērniņš, kuriem vajadzīgi nedaudz vairāk kā 403 000 latu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” šogad risinās sesto reizi. Iepriekšējos piecos gados saziedoti jau 1 952 584 lati, un par šo naudu palīdzība sniegta 650 bērniem. Ziedot bērnu veselībai iespējams portālā “www.ziedot.lv”, zvanot pa labdarības tālruni 9000 6383 (1 lats), kā arī ziedojumu kastītēs “Swedbank”, “Rimi” un “Supernetto”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.