Foto – Juris Kalniņš

Labestības dienas
 0

Latvijas futbola čempionātā viņnedēļ pie punktiem tika visas trīs virslīgas pastarīšu komandas.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Lielāko pārsteigumu sarūpēja FS “Metta/Latvijas Universitāte”, atņemot divus punktus līdervienībai “Skonto” (2:2), kas bija spiesta iztikt bez galvenā trenera Tamaza Pertijas (attēlā). Emocionālais gruzīns par tiesnešu apvainošanu pirms nedēļas Ilūkstē sodīts ar divu spēļu diskvalifikāciju un 150 latiem. Rīdzinieki pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 1:0, otrajā puslaikā Aleksandrs Fertovs pārsvaru dubultoja, taču studenti neapjuka, bet astoņu minūšu laikā panāca līdzsvaru. Ar precīziem sitieniem izcēlās Mārtiņš Milašēvičs un Gatis Kalniņš.

Pie punkta tika arī Ilūkstes NSS un FK “Jelgava”, kas viesos panāca bezvārtu neizšķirtu attiecīgi pret FC “Jūrmala” un Daugavpils “Daugavu”. Ilūkstieši kopš otrā puslaika vidus spēlēja vairākumā, tomēr vārtus nespēja gūt. FK “Jelgava” mača otrajā daļā lika panervozēt pašreizējiem čempioniem, trāpīja pa vārtu stabu, daugavpiliešus vēl reizi glāba vārtsargs Aleksandrs Vlasovs, tomēr beigās 0:0. Līdz ar to situācija tabulā nemainījās – studentiem un ilūkstiešiem pa 12 punktiem, jelgavnieki atpaliek par vienas uzvaras tiesu.

“Skonto” ar 21 spēlē iegūtu 51 punktu saglabā turnīra līderpozīcijas, taču līdzās atkal ir ventspilnieki, kas aizvadījuši par divām spēlēm mazāk. FK “Ventspils” sestdien pēc nepilnu piecu gadu pārtraukuma viesos pieveica “Liepājas metalurgu” (1:0), uzvaras vārtus jau 12. minūtē ar galvu guva Igors Tarasovs. Svētdien Rīgas “Daugava” savā laukumā sacentās ar Jūrmalas “Spartaku”, pielijušajā laukumā vārtus neizdevās gūt nevienai komandai.

FUTBOLS

LATVIJAS ČEMPIONĀTS, “SMScredit.lv” virslīga

“Skonto” – “Metta/Latvijas Universitāte” 2:2 (1:0), Laizāns (25.), Fertovs (58.); Milašēvičs (62.), Kalniņš (66.).

“Liepājas metalurgs” – FK “Ventspils” 0:1 (0:1), Tarasovs (12.).

FC “Jūrmala” – Ilūkstes NSS 0:0.

Daugavpils “Daugava” – FK “Jelgava” 0:0.

Tabulā: 1. “Skonto” 51 punkts (21 spēlē), 2. FK “Ventspils” 45 (19), 3. Rīgas “Daugava” 38 (20), 4. Daugavpils “Daugava” 38 (20) , 5. “Liepājas metalurgs” 29 (20), 6. Jūrmalas “Spartaks” 24 (20), 7. FC “Jūrmala” 20 (20), 8. “Metta/Latvijas Universitāte” 12 (21), 9. Ilūkstes NSS 12 (20), 10. FK “Jelgava” 9 (21).