FOTO: LA.LV kolāža. Ekrānšāviņš/ViVi/@IngaSPR

Jauni “ViVi” biļešu reģistrācijas noteikumi izsauc sašutuma vilni: “Labi, ka vēl nav jāsavāc paraksti no biļetes reģistrēšanas lieciniekiem!” 0

Pievieno LA.LV

“ViVi” šodien sociālajos tīklos publicējis informāciju par to, kā un kur dažādos vilcienos jāreģistrē biļete. Par absurdo situāciju iesmej sabiedrība.

Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Kokteilis
Tie izved no pacietības apkārtējos: astrologi atklāj katras zodiaka zīmes viskaitinošāko ieradumu
Lasīt citas ziņas

@ViviVilciens raksta: “Lai ceļošana ar vilcienu būtu ērta un bez pārpratumiem, atceries reģistrēt savu biļeti! 🚆

🔸 Elektrovilcienos – pie biļešu reģistratora.
🔸 Dīzeļvilcienos – pie konduktora.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tikai reģistrēta biļete tiek uzskatīta par derīgu.”

Publikācijā uzņēmums pievienojis vairākus attēlus, kuros sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Taču sabiedrība nav mierā ar šo paziņojumu. Galvenie “šūmēšanās” iemesli – konduktora un kontroliera atšķirība, kā arī elektrovilciena un dīzeļvilciena atšķirība.

Kāds soctīklotājs jautā: “Kā pasažierim atšķirt elektrovilcienu no dīzeļvilciena? Jākāpj ārā, jāpalūrē, vai kūp dūmi? Jāpēta, vai ir pantogrāfs? Ir kādi norādījumi, ka tas obligāti jāpārbauda pirms iekāpšanas vilcienā?”

Jautājums ir vietā, jo no vilciena veida ir atkarīgs tas, kur un kā jāreģistrē brauciena biļete.

“ViVi” atbild, ka ne tikai izskats ir atšķirīgs, bet arī elektrovilcienā ir biļešu reģistratori.

Kāda “X” lietotāja publicējusi sevis zīmētu shēmu par “ViVi” biļešu reģistrāciju.

LA.LV Aptauja

Tavuprāt, šāda biļešu reģistrēšanas shēma ir viegla un saprotama?

  • Jā!
  • Nē!
  • Nezinu!
  • Galīgi garām!
  • Pilnīgi normāli!

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.