Lāčplēša diena 11. novembra krastmalā

Lāčplēša dienas vakarā Rīgā satiksmei slēgs 11.novembra krastmalu 2

Lāčplēša dienas pasākumu laikā Rīgā slēgs 11.novembra krastmalu, kā arī gaidāmi citi satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Ukrainas galvenais izlūks palika dzīvs – detaļas, kā Kijivai izdevās izjaukt “Putina vilku suņa” atentātu pret Budanovu
Krimināls
Jūrmalā pazudusī māte ar mazuli atrasti sveiki un veseli 32
Lasīt citas ziņas

11.novembrī no plkst.17 līdz pat pusnaktij transportlīdzekļu satiksmei būs slēgta 11.novembra krastmala posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai. Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana šajā ielas posmā būs liegta jau no plkst.8.

Savukārt Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam, Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai, kā arī 11.novembra krastmalas paralēlās ielas posmā no Bīskapa gātes līdz Jaunielai, norādītajā laikā tiks organizēta divvirzienu satiksme.

CITI ŠOBRĪD LASA

Herdera laukumā no plkst.8.30 līdz 10.30 un Brīvības laukumā no plkst.12.30 līdz 13.30 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme.

Tāda Lāčplēša diena pirmo reizi! Kā aizdedz svecītes ārkārtējās situācijas laikā


Savukārt no plkst.10.30 līdz 12 un no plkst.17.30 līdz 19.30 Aizsaules ielas un Gaujas ielas krustojumā, kā arī Meža prospekta un Varoņu ielas krustojumā tiks nodrošināta satiksmes regulēšana.

Plkst.17.30 sāksies lāpu gājiens no Rīgas Brāļu kapiem līdz Brīvības laukumam un 11.novembra krastmalai. Lāpu gājiens virzīsies no Rīgas Brāļu kapiem līdz 11.novembra krastmalai. Nepieciešamības gadījumā norādītajā gājiena laikā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme.

No plkst.6 līdz 10.30 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana tiks aizliegta ielās starp Herdera laukumu un Doma laukumu, kā arī Herdera laukumā un Doma laukumā. Tāpat no plkst.6 līdz 19.30 apstāšanās un stāvēšanas liegums būs spēkā Aizsaules ielas abās pusēs, Varoņu ielas abās pusēs, posmā no Aizsaules ielas līdz ēkai Varoņu ielā 3A, kā arī autostāvvietā pie I Meža kapiem Aizsaules ielā.

No plkst.17 līdz 23 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana būs aizliegta Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.