Lai balsotu pret – daudz iemeslu
 0

Pievieno LA.LV

Turpinām publicēt mūsu lasītāju viedokļus par 18. februārī gaidāmo referendumu.

 

Kokteilis
Vai tavās dzīslās rit dižciltīgo asinis? 10 uzvārdi, kas par to var liecināt
Veselam
Tas var piezagties gandrīz (!) nemanāmi – pazīmes, kas liecina par iespējamu vēža saslimšanu
Kokteilis
Tuvākajās nedēļās sāksies ļoti sarežģīts periods: astrologi brīdina 4 zodiaka zīmes
Lasīt citas ziņas

Puķe: “Kam izdevīga divvalodība? Tiem, kas vēlas Latviju likvidēt. Šodien ar parakstiem, 1940. gadā ar tankiem.”

Dace Apse: “Jāmostas un jāsaprot, ka Latvija ir neatkarīga valsts ar savu kultūru, valodu, tradīcijām, ar savu Satversmi, kurā ir norādīts, ka valsts valoda Latvijā ir latviešu valoda, nevis krievu.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Zigmunds Žols: “Absurdajam aicinājumam uz divvalodību nav nekāda pamata. Līdzīgi arī Polijā pašreiz eksistē samērā daudzskaitlīga vācu kopiena, bet par poļu valodu kā valsts valodu nešaubās neviens. Būsim eiropeiski un smelsim pieredzi no citām Eiropas tautām.”

Silvija Grunte: “Mūsu ienaidnieki ES demokrātijas dāvātās iespējas izmanto, lai cīnītos pret mūsu valsti, tās likumiem un ir izskaitļojuši, ka ar šādiem bezgalīgiem referendumiem var panākt valsts bankrotu.”

Valdis Zemītis: “Tauta tiek maldināta ar apgalvojumu, ka visi “pret” balsojumi būs par latviešu valodu. Iemesli, lai balsotu pret, var būt daudzi un dažādi. Tāpēc pateikt to, cik tiešām ir nobalsojuši par aizstāvību latviešu valodai, praktiski nevarēs!”

 

 

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.