Foto: Zigurds Krievāns, ekrānuzņēmums

“Laikapstākļi tiešām vairāk uz rudenīgo pusi,” Bricis par laiku šonedēļ un augustā 8

Šonedēļ bieži līs un būs vēss, bet augusta beigās cerības uz sausāku laiku, prognozē Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šajos 4 datumos piedzimst cilvēki ar augstu IQ: kuri numerologu vērtējumā ir tie gudrākie?
Kokteilis
Kādā mēnesī dzimusi tava mīļotā sieviete – tāda arī būs kopdzīve ar viņu!
“Kaut kādu pāķu un alkoholiķu valsts mēs esam!” Ārvalstu pilsoņiem Latvijā nereti nākas saskarties ar nepamatotu agresiju
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda, ka diezgan droši var teikt, ka šogad vēlreiz +30 grādu karstumu mēs vairs nepiedzīvosim.

Otrdien gaisa temperatūra varētu paaugstināties līdz +20 grādiem, bet atlikušajā darba nedēļā būšot ap +17, +20 grādiem, atsevišķās saulainākās vietās līdz +21, +22 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bet stiprākais lietus gaidāms tieši nedēļas pirmajā daļā. Pēc tam ceturtdien un piektdien arvien biežāk parādīsies saule. “Laikapstākļi tiešām vairāk uz rudenīgo pusi,” atzīmē bricis.

Nedēlās nogalē lietus būšot arvien mazāk, bet saules arvien vairāk. Piemēram, svētdien gaisa temperatūra varētu būt ap +22, +23 grādiem.

Raugoties tālākās tendencēs, parādās prognozes, ka pašas augusta beigas varētu būt ar saulaināku un sausāku laiku. Tomēr pēdējās dienās ienākušies dati liecinot, ka augustā vēl turpinās līt. Līdz ar to šis augusts būs kļuvis par vienu no lietainākajiem pēdējo gadu laikā.

Plašāk sarunā ar Tomu Brici:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.