Jonass Korpisalo “Blue Jackets” vārtos atvairīja 34 no 37 metieniem.

Latvieši netiek laukumā “Blue Jackets” zaudējumā 0

Latviešu vārtsargs Matīss Kivlenieks trešdien palika rezervē Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, bet Elvis Merzļikins vēl netika pieteikts mačam, kurā abu pārstāvētā vienība Kolumbusas “Blue Jackets” cieta zaudējumu.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

“Blue Jackets” viesos ar 2:3 (2:0, 0:0, 0:2, 0:1) papildlaikā atzina Kalgari “Flames” pārākumu, kas guva otro panākumu pēc kārtas.

Kolumbusas vienība nespēja nosargāt divu vārtu pārsvaru.

Spēles rezultāts tika atklāts devītajā minūtē, kad Devina Šora raidītā ripa pa ceļam līdz vārtiem mainīja lidojuma virzienu un piezemējās aiz vārtu līnijas. Otros vārtus izdevās gūt vien divas ar pusi minūtes vēlāk, kad Niks Folino ar Gustavu Nīkvistu devās ātrajā uzbrukumā pret vienu aizsargu un vārtsargu, ar precīzu raidījumu to noslēdzot Nīkvistam.

Mājinieki atspēlēšanos sāka vien noslēdzošā perioda otrajā pusē. Astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām Elīass Lindholms panāca 1:2, bet Metjū Tkačaks nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām panāca neizšķirtu. Papildlaikā uzvaru 11 sekundes līdz tā beigām izrāva Tomass Džeimss Brodijs.

Kivlenieka un Merzļikina komandas biedrs Jonass Korpisalo šajā spēlē tika galā ar 34 no 37 metieniem, atvairīdams 91,9% raidījumu. Viņu atzina par mača otro zvaigzni.

Merzļikins traumas dēļ laukumā nav devies kopš 24.februāra, kad spēlē pret Otavas “Senators” guva savainojumu. Šajā duelī bija paredzēts, ka tieši viņš ieņems otrā numura lomu, tomēr spēlei vēlāk tika pieteikts Kivlenieks.

Ceturtdien NHL gaidāms latviešu duelis. Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” spēkosies ar Bufalo “Sabres”, kurā vienu no savām labākajām sezonām aizvada Zemgus Girgensons. Tikmēr Otavas “Senators” ar Rūdolfu Balceru ierindā spēkosies pret Ņujorkas “Islanders”.

“Blue Jackets” ar 79 punktiem 68 spēlēs Austrumu konferencē ieņem sesto vietu un vien par trim punktiem atpaliek no Pitsburgas komandas, kas ir pozīciju augstāk.