Sports
Hokejs

Latvieši satiekas Helsinkos – Daugaviņš iemet Kalniņam0

Kaspars Daugaviņš.

Helsinku “Jokerit” ar Jāni Kalniņu vārtos pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā guva uzvaru par spīti Kaspara Daugaviņa gūtajiem vārtiem un rezultatīvai piespēlei pretinieku rindās, bet Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Gunārs Skvorcovs ar rezultatīvu piespēli debitēja Pekinas “Kuņluņ Red Star” kluba sastāvā, palīdzot savai komandai izcīnīt uzvaru.

Kalniņš Helsinku “Jokerit” vārtos atvairīja 23 Maskavas “Spartak” spēlētāju metienus un palīdzēja savai komandai mājās ar 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) pārspēt Maskavas klubu.

“Spartak” rindās divus rezultativitātes punktus sakrāja Daugaviņš, piespēlējot pirmo vārtu guvumā un iemetot vārtus pēdējā periodā, kas fiksēja galarezultātu.

Saistītie raksti

Latvijas izlases uzbrucējs 19 minūtēs un 14 sekundēs divreiz meta pa Kalniņa sargātajiem vārtiem, kā arī uzvarēja vienā no četriem iemetieniem.

Mārtiņš Karsums Krievijas galvaspilsētas komandā 16 minūtēs un 34 sekundēs arī divreiz traucēja Kalniņu vārtos, kā arī uzvarēja pusē no četriem iemetieniem un pielietoja divus spēka paņēmienus.