Foto: LETA

Latviešu grupu “Credo” aiztur uz ASV robežas un neielaiž Amerikā 0

27.aprīlī latviešu grupai “Credo” bija plānots koncerts Bostonā, kurp mūziķus bija uzaicinājusi Bostonas Latviešu biedrība. Savukārt Kanādas latvieši Toronto grupas uzstāšanos gaidīja 4.maijā. Tomēr sapnis par uzstāšanos bijis “jāpārceļ”, jo pēc nokāpšanas no lidmāšīnas borta mūziķi nonākuši robežkontroles telpā un ASV tā arī ielaisti netika, informē žurnāls “Privātā Dzīve”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
VIDEO. Krimā notriektas raķetes atlūzas nogalinājušas piecus cilvēkus, vairāk nekā 100 ievainoto
Kokteilis
Laba diena nākotnes plānošanai. Padomā par to, ko tu patiešām vēlies! Horoskopi 24. jūnijam
Lasīt citas ziņas

Žurnāls raksta, ka pēc viņu rīcībā esošās informācijas, kāpt uz ASV zemes nav ticis atļauts diviem mūziķiem – Guntim Veitam un ģitāristam Guntaram Endzelam. Tomēr Guntis Veits uz uzdoto jautājumu par notikušo atbildējis izvairīgi, kā arī pat noliedzis, ka grupai bija plānota uzstāšanās Amerikā. Tas gan esot pagalam dīvaini, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”, jo plakāti jau bija nopublicēti ar gaidāmo grupas “Credo” uzstāšanos.

Savukārt grupas bundzinieks Gundars Liniņš atklājis, ka tā patiešām noticis. “Guntis ar Guntaru lidoja uz turieni pirmie, mums ar otru ģitāristu Aivaru Vīksnu bija plānots lidot pāris dienas vēlāk. Taču džekus ASV robežkontrole apturēja un atteica iebraukšanas vīzas. Bez kādiem paskaidrojumiem. Kopš pie varas nācis Tramps, tur ir daudz stingrāka imigrācijas kontrole. Tā mēs arī uz Ameriku neaizbraucām…,” – sarunā ar “Privāto Dzīvi” atklājis grupas bundzinieks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Žurnāls raksta, ka abi grupas “Credo” dalībnieki aizturēšanas telpā esot atradušies pietiekoši ilgi, kas, visticamāk, liecina par to, ka amerikāņi atklājuši, ka viņi nelegāli piepelnās, organizējot koncertūres pa ASV, “Privātai Dzīvei” to atklājis kāds avots, kas vēlējies palikt anonīms.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.