Latvijas čempioniem graujoši neveiksmīga pārbaude Klaipēdā 0

Latvijas čempione basketbolā “Ventspils” sestdien Lietuvas pilsētā Klaipēdā, kur norisinājās Lietuvas izcilā trenera Vlada Garasta vārdā nosauktais pārbaudes turnīrs, palika pēdējā – ceturtajā – vietā, kapitulējot mājiniecei “Neptūnas”.

Putins brīdina NATO dalībvalstis Eiropā nespēlēties ar uguni 58
“Par 40 minūtēm viņa saņēma vairāk nekā es mēnešalgā…” Kreituse norāda uz ņirgāšanos par skolotājiem 96
FOTO. “Neizsakāmi lepojamies!” Madaras Raabes un Kiviča meita godam pārstāvējusi Latviju starptautiskā līmenī

Spēlē par trešo vietu “Ventspils” cieta neveiksmi ar rezultātu 38:85 (6:24, 6:23, 16:16, 10:22), pēc pirmā puslaika esot iedzinējos ar 12:47.

Latvijas kluba rindās 11 punktus guva Māris Gulbis, bet sešus punktus pievienoja Ārons Džonsons. Tikmēr uzvarētājiem ar 15 punktiem izcēlās Sims Galdiks.

Piektdien “Ventspils” pusfināla cīņā ar 61:82 kapitulēja Viļņas “Rytas” komandai, bet “Neptūnas” ar 69:78 atzina Igaunijas čempiones Tallinas “Kalev”/”Cramo” pārākumu.

Savukārt par četru komandu pārbaudes turnīra uzvarētāju kļuva “Kalev”/”Cramo”, kas finālā ar 85:68 (20:16, 14:24, 26:15, 25:13) uzvarēja “Rytas” basketbolistus, kuriem viens no treneriem ir Uvis Helmanis.