Latvijas izlases florbolisti

Latvijas florbola izlase nodrošina ceļazīmi uz pasaules čempionātu 0

Latvijas vīriešu florbola izlase piektdien Liepājā uzvarēja arī trešajā 2020.gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē, izcīnot ceļazīmi uz finālturnīru.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu 142

Latvija F apakšgrupas spēlē ar 6:1 (2:0, 2:1, 2:0) apspēlēja Vāciju.

Spēles sestajā minūtē bumbiņu vāciešu vārtos ieraidīja Jānis Rajecis, bet sešas minūtes vēlāk Toms Akmeņlauks panāca 2:0. Otrajā trešdaļā pēc nospēlētas vienas minūtes Klāvs Jansons palielināja latviešu pārsvaru, bet devītajā minūtē Nils Hoferberts vienus vārtus atguva.

Pusotru minūti pirms otrā perioda beigām Pēteris Trekše atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Uz labas nots mājinieki sāka arī trešo trešdaļu, kuras 17.sekundē Rolands Kovaļevskis panāca 5:1. Pēc sešām minūtēm vēlreiz šajā mačā izcēlās Trekše, kurš realizēja vairākumu.

Trešā perioda otrajā pusē vārti netika gūti, taču Liepājas Olimpiskā centra tribīnes varēja līksmot par izcīnīto uzvaru un ceļazīmi.

Jau ziņots, ka trešdien latvieši ar 17:0 sagrāva Franciju, bet ceturtdien ar 10:1 guva virsroku pār Austriju. Savukārt Vācija vispirms ar 7:0 uzveica Austriju, bet pēc tam – ar 9:4 Franciju.

Apakšgrupā ar sešiem punktiem trīs spēlēs uzvarēja Latvija, otrā ar četriem punktiem bija Vācija, divus punktus iekrāja Austrija, bet Francija palika bez punktiem.

Sestdien Latvija par uzvaru turnīrā tiksies ar spēcīgo Čehijas valstsvienību.