Latvijas sieviešu florbola izlase.

Latvijas florbolistes pasaules čempionātā pirmo reizi zaudē polietēm 0

Latvijas sieviešu florbola izlase sestdien Šveicē notiekošajā pasaules čempionātā cīņā par 5.-8.vietu piedzīvoja zaudējumu, kā rezultātā sacensības augstāk par septīto pozīciju neizdosies noslēgt.

Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10

Latvijas izlase ar rezultātu 1:6 (1:2, 0:2, 0:2) piekāpās Polijai.

Pasaules čempionātos abām izlasēm šī bija trešā spēkošanās reize un mūsējās cieta pirmo neveiksmi. 2013.gadā, kad čempionāts notika Čehijas pilsētā Brno, Latvijas izlase triumfēja ar 9:0, bet pirms diviem gadiem Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā, kur arī abas valstsvienības tikās mazajā pusfinālā par 5.vietu, Latvijas florbolistes bija pārākas ar 5:1.

Pirms diviem mēnešiem Latvijas un Polijas komandas tikās Sešu nāciju izaicinājumā kausā Novi Targā. Tur ar 5:2 uzvarēja polietes, tiesa, turnīra tabulā ausgtākā vietā finišēja latvietes.

Vienīgos vārtus Latvijas izlasē sestdien iemeta Elizabete Pavlovksa.

Latvietes maču iesāka ļoti neveiksmīgi, jo jau 42.sekundē Dominika Bučeka vadībā izvirzīja polietes. Turpinājumā spēle nedaudz pierima, bet 11.minūtē 2:0 izdevās panākt Malvinai Zagorskai, savukārt nepilnas četras minūtes vēlāk vadību uz pusi sadeldēja Pavlovska.

Otrajā periodā latvietes vārtus neguva, bet uz saviem vārtiem ļāva izpildīt 12 metienus, no kuriem divi arī bija precīzi. Arī trešās trešdaļas ievads nebija veiksmīgs, jo jau sestajā minūtē 5:1 panāca Angņeška Timeka-Džadkovica. Pusotru minūti vēlāk Bučeka guva savus otros vārtus, bet noslēdzošajās minūtēs iniciatīvu pārņēma latvietes, tomēr vairāk precīzus raidījumus neizdevās veikt.

Par spēles labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīta Pavlovksa, bet Polijas komandā šo godu izpelnījās Bučeka.

Līdz ar zaudējumu Latvijas izlase pasaules čempionātā vairs nevar iekļūt starp piecām vadošajām valstsvienībām, kā rezultātā, par septīto vietu nāksies cīnīties ar Vāciju.

Sestdienas pirmajā spēlē, kurā izlases cīnījās par 5. līdz 8.vietu, uzvaru ar 6:1 pār Vāciju svinēja Slovākijas valstsvienība.