Latvijas izlasei neveiksmīgs Nāciju kross Madžiorā 0

Nāciju motokrosā Madžioras trasē Itālijā neviens no Latvijas komandas braucējiem netika līdz B fināla brauciena beigām, komandai paliekot zemajā 32. vietā.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 cipariem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro 15
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 133
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

Latvijas izlasei savainojumu dēļ šoruden nācās iztikt bez trīs labākajiem braucējiem Paula Jonasa, Roberta Justa un Matīsa Karro. Startējot ar faktiski otro izlasi, cerības iekļūt A finālā nebija daudz, tomēr bija un palika tikai vienas vietas attālumā. Sestdienas kvalifikācijas braucienos Kārlis Sabulis izcīnīja 19. vietu MX2 klasē, Dāvis Ivanovs 15. vietu MXGP klasē, Toms Macuks 24. vietu Open klases braucienā. Summā tas deva 20. vietu, kas ir pirmā aiz finālistu svītras. Nedaudz priekšā bija Čehija. Tomam Macukam neizdevās starts un gadījās kritiens, Kārlis Sabulis krita pēdējā aplī, tātad teorētiskas iespējas bija.

Svētdienas rītā Latvijas komanda brauca B finālā un cīnījās par vienīgo ceļazīmi uz A finālu. Diemžēl sestdien sasistais plecs neļāva braukt Kārlim Sabulim. Macuks un Ivanovs braucienu sāka pirmā desmita beigās un šādas pozīcijas pie veiksmīgas apstākļu sakritības ļautu pretendēt uz uzvaru B finālā, kurā tika vērtēti katras komandas divi labākie rezultāti. Taču neviens no Latvijas braucējiem līdz finišam netika, bet vietu A finālā izcīnīja Īrija.
Latvijas komandai 32. vieta ir viens no neveiksmīgākajiem startiem Nāciju krosā. Komandu sacīkstē, kurā galvenais uzdevums ir būt finišā, tur nebija neviens no mūsējiem. Tikmēr mūsu kaimiņi igauņi un lietuvieši brauca lielajā finālā.

Latvijas čempionāta 6. posmā ekipāžām Saldus “Silavotiņu” trasē uzvarēja Māris Rupeiks, kura motociklu trasē šoreiz palīdzēja noturēt pasaules vicečempions Lauris Daiders. Rupeiks kopā ar Kasparu Liepiņu čempionu titulu jau bija nodrošinājuši pirms šī posma. Otro vietu kopvērtējumā un tikai ceturto Saldū (neveiksmīgs pirmais brauciens, uzvara otrajā) izcīnīja Jānis Daiders un Kaspars Stupelis. Bronzas medaļas izcīnīja igauņi Gerts Gordejevs un Keits Kivaste (186).
Kvadru Pro klasē čempiona tituls jau bija igaunim Kevinam Sāram. Saldū pirmo un otro vietu izcīnīja Ralfs Reinfelds un Prīts Jarvlo, kuriem sezonas kopvērtējumā attiecīgi bronzas un sudraba medaļa.