Latvijā
Novados

Ļaundari aiznes purva laipu0

Foto: Dabas aizsardzības pārvalde

Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieki, apsekojot dabas liegumā “Aklais purvs” izveidoto dabas taku, šonedēļ konstatēja, ka no tās nozagta koka laipa apmēram 10 metru garumā.

Pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas darbinieki par notikušo informēja Valsts policiju.

“Diemžēl laiku pa laikam nākas saskarties ar gadījumiem, kad ir bojātas informatīvās zīmes un citi dabas tūrisma infrastruktūras objekti, bet dabas liegumā “Aklais purvs” šī ir pirmā reize. Infrastruktūras izveidošanai un uzturēšanai patērēts daudz laika, līdzekļu un enerģijas, diemžēl atrodas cilvēki, kas posta īpaši aizsargājamās dabas teritorijās izvietoto infrastruktūru. Ļaundaru rīcības motīvi, nodarot postu rūpīgi veidotai un sabiedrībai paredzētai infrastruktūrai, nav izprotami,” ar nožēlu atzīst Pārvaldes Latgales RA direktore Anda Zeize.

Aklā purva dabas taka atrodas Jaunjelgavas novada Daudzeses pagastā un taka 1,9 km garumā izveidota Kohēzijas fonda finansētajā projektā “Antropogēno slodzi samazinošās un informatīvās infrastruktūras izveide Natura 2000 teritorijās”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Starp lauksaimnieka ikdienu un pasaules rekordiem ūdens motosportā. Slakteru dzimtas stāsts trijās paaudzēs
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Pamēģiniet iztikt ar 300 eiro, šo cilvēku dzīve kļūst par izdzīvošanu,” Arhibīskaps Vanags par pensijām, NĪN un korupciju Rīgā 5
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Divi novadi ir brīvi no Covid-19 slimniekiem
46 minūtes
Ieva Ēvalde
Ekonomika
“Jaunie vecāki laimīgi brauc mājās ar jaundzimušo, bet jāskatās uz krematoriju!” Ko valmierieši domā par to, ka kļūst par “bēru galvaspilsētu”? 1
6 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kašers pastāsta par biedējošu notikumu, ko viņš piedzīvoja, kad bija tikai 9 gadus vecs zēns
36 minūtes