foto – publicitātes

“Leģendu vakarā” par kino aizkulisēm stāstīs Lilita Ozoliņa 0

Trešdien, 16. aprīlī kinoteātrī “Kino Citadele” senioriem un citiem kinomīļiem būs iespēja tikties ar leģendāro skatuves, TV un kino zvaigzni Lilitu Ozoliņu, vēsta sarīkojumu cikla “Leģendu vakars” rīkotāji.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Lasīt citas ziņas

Pasākuma laikā Andrejs Volmārs sarunā ar iemīļoto Latvijas kino aktrisi Lilitu Ozoliņu atskatīsies uz nopelniem bagātajām un kinokultūrai nozīmīgām kino filmām, tādām kā “Kad lietus un vēji sitas logā”, “Ilgais ceļš kāpās”, “Melnā vēža spīlēs”, “Cīrulīši” u.c., kurās spilgtu meistarību atainojusi vakara viešņa.

Aktrise izteiks savu viedokli par kino attīstību Latvijā un iepazīstinās ar šī brīža aktuālākajām starptautiskajām filmām, kuras tiek augstu novērtētas visā pasaulē, kā arī atklās kino veidošanas aizkulišu notikumus. “Leģendu vakars” viesiem būs iespēja izteikt savu viedokli par apskatītajām tēmām, uzdot jautājumus leģendārajai kino aktrisei, kā arī iegūt balvas no kinoteātra “Kino Citadele”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc kopīgām sarunām un diskusijām pasākuma apmeklētāji kā pirmie iepazīsies ar piedzīvojuma drāmu “Noass”, kura iznāca uz pasaules ekrāniem tikai 28. martā. Galvenās lomas atveidotājs ir ASV Kinoakadēmijas balvas ieguvējs Rasels Krovs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.