Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
ILustratīvs attēls. Foto-Shutterstock

Lielā platībā degušas vairākas ēkas 0

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 28 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu un 14 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Reklāma
Reklāma
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

Plkst. 13.59 tika saņemts izsaukums uz Beverīnas novada Brenguļu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies ražošanas ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 80m2 platībā deg vienstāvu ķieģeļu ēkas jumta konstrukcijas. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 15.25.

Plkst. 21.24 VUGD saņēma izsaukumu uz Preiļu novada Saunas pagastu, kur dega saimniecības ēka. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka deg saimniecības ēka un pirts ar kopējo platību 250m2. Šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 00.39.

CITI ŠOBRĪD LASA

Plkst. 22.19 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Babītes novada Salas pagastu, kur dega vienstāvu ražošanas ēka. Ierodoties ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēka deg 350m2 platībā. Plkst. 5.16 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega kūla, vieglā automašīna, neapsaimniekota ēka un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens

Līdztekus vakardien ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem – Vecumnieku novada Kurmenes pagastā no koka tika nocelts kaķis, bet Rīgā atbrīvots žogā iesprūdis kucēns.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.