Foto – LETA/AFP

Lielā sprādzienā Meksikas naftas rūpnīcā trīs bojāgājušie 1

Meksikas dienvidaustrumos trešdien notika sprādziens naftas rūpnīcā, kurā gājuši bojā vismaz trīs strādnieki un ievainoti vēl 58 cilvēki, ziņo valsts enerģētikas uzņēmums “Pemex” un vietējās amatpersonas.

Veselam
Lūk, kā izskatās nekopta sieviete: 7 pazīmes, kas par to liecina
Kokteilis
Astrologi atklāj katras zodiaka zīmes lāstu, no kura aizbēgt ir teju neiespējami
“Nav skaidrs, kas viņu varēs apturēt!” Kasparovs brīdina Rietumus par Putina jaunā kara plāniem 6
Lasīt citas ziņas

Sprādziens, kas notika Paharitosas rūpnīcā Verakrusas štata Koacakoalkosas pilsētā, bija sajūtams 10 kilometru attālumā un pēc tā gaisā pacēlās toksisku dūmu mākonis. Pēc sprādziena tika evakuēti cilvēki no apkārtnes skolām un uzņēmumiem.

Rūpnīca ir “Pemex” un petroķīmijas firmas “Petroquimica Mexicana de Vinilo” (PMV) kopuzņēmums. Sprādziena cēlonis
vēl nav zināms.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc sprādziena izcēlās ugunsgrēks, kuru ierobežoja ugunsdzēsēji.

Verakrusas štata gubernators Havjers Duarte ieteica rūpnīcas apkaimes iedzīvotājiem palikt mājās, līdz izklīdīs “ķimikāliju mākonis”.

Mācību stundas skolās Koacakoalkosā un piecos tuvākajos ciemos uz laiku tika atceltas.

Meksikas naftas rūpniecības uzņēmumos regulāri notiek ugunsgrēki.

Februārī divi cilvēki gāja bojā un vismaz septiņi tika ievainoti ugunsgrēkā uz “Pemex” naftas platformas Kampečes štata piekrastē Meksikas dienvidaustrumos.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.