Foto: Pexels

Lielākā kļūda, ko pieļaujam, uzstādot Ziemassvētku eglīti 0

Decembris ir klāt. Laikapstākļi mūs nelutina, ārā ir tumsa un pelēcība. Lai nekļūtu depresīvi, labs līdzeklis ir sākt gatavoties Ziemassvētkiem! Klausīties Ziemassvētku mūziku, cept piparkūkas, skatīties Ziemassvētku filmas un, protams, izrotāt mājokli. Rotājumi, spuldzītes un vizuļi jau daudzviet iet uzvaras gājienā. Bet pavisam drīz tiem pievienosies arī svētku eglītes teju katrā mājoklī!

Reklāma
Reklāma
itāļiem izdodas iztirgot savus olīvu atkritumus Latvijā… Inese “iegrābusies”, iegādājoties Latvijā populāru olīveļļu
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 16
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Lasīt citas ziņas

Droši vien ir svarīgi dažādi eglītes rotāšanas paņēmieni, idejas par bumbuļu un virteņu krāsām, lai eglīte būtu skaista, taču tas ir otršķirīgi. Pirmkārt, ir kāda būtiska lieta, ko der paturēt prātā brīdī, kad pārnesat mājās un uzstādāt mūžzaļo meža princesi.

Vietas izvēle

Nekad nevajadzētu novietot eglīti blakus radiatoram, kamīnam vai sildītājam. Noliekot koku pie kādas no sildierīcēm, panāksiet, ka tas krietni ātrāk izžūs. Tas nozīmē, ka arī ātrāk nobirs. Turklāt tas palielina arī aizdegšanās risku.

Ko darīt?

CITI ŠOBRĪD LASA

Vislabākā vieta koka novietošanai ir pēc iespējas vēsāka vieta. Vislabāk būtu to novietot blakus logam, ar nosacījumu, ka pie loga nav radiators. Ja nav citas vietas, kur egli uzstādīt, kā vien blakus kādam siltuma avotam, pēc atnešanas mājās egli kārtīgi nosmidziniet ar ūdeni.

Pirms uzstādīšanas nogrieziet nelielu gabalu egles stumbra apakšdaļā, un pēcāk pārliecināties, ka tas regulāri atrodas ūdenī. Egles zaru apsmidzināšanu ar ūdeni var ik pa laikam atkārtot.

Varbūt arī jums ir kādas pārbaudītas metodes, kas liek eglītei savu rotu saglābāt pēc iespējas ilgāk?

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.