Priekšvēlēšanu debates "Cīņa par Rīgu" 3.tūre

Lielajās debatēs “Cīņa par Rīgu” šovakar kandidāti atbildēs – Kā Rīgu padarīt par Baltijas līderi? 0

Pievieno LA.LV

21.augustā plkst. 21:00 raidījums “Cīņa par Rīgu. Priekšvēlēšanu debates”, kurās 8 populārāko Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu sarakstu līderi atbildēs uz jautājumiem par tēmu “Pilsētas attīstība un izaugsme: kā Rīgu padarīt par Baltijas līderi”.

Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
“Sprūd, kur ir dronu siena?” Helmanis atklāj, ka Latvija atteikusies no ukraiņu piedāvātās dronu aizsardzības programmas
“Visi skatītāji tiks aicināti uzrādīt telefonus un…” Dailes teātris ievieš drastiskus noteikumus, kas daudziem var nepatikt
Lasīt citas ziņas

Jautājumus dalībniekiem uzdos gan eksperti – sabiedrībā atpazīstamas personības, gan žurnālisti.

Uz trešā raidījuma tēmas jautājumiem atbildēs Konstantīns Čekušins (Saskaņa), Einārs Cilinskis (NA/LRA), Oļegs Burovs (GKR), Linda Ozola (JKP), Mitroslavs Mitrofanovs (LKS), Vilnis Ķirsis (JV), Viktors Valainis (ZZS) un Mārtiņš Staķis (AP!/PRO).

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.