Publicitātes foto

Lielbritānijā klajā nāks Kārļa Vērdiņa dzeju izlase 0

Pievieno LA.LV

Drīzumā Lielbritānijas apgādā “Arc Publications” iznāks Kārļa Vērdiņa dzeju izlase “Come To Me” Ievas Lešinskas atdzejojumā, liecina informācija apgāda mājaslapā.

Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Lielākā daļa to nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
Lasīt citas ziņas

Izdevēji Kārļa Vērdiņa dzeju raksturo kā “moderno jūtīgumu, kas sajaucies ar pilsētnieka izsmalcinātību”. 144 lappuses biezā grāmata nāks klajā martā; tās nosaukums nāk no tāda paša nosaukuma dzejoļa, kas tā paša “Arc Publications” krājumā “Six Latvian Poets (New Voices from Europe)” iekļauts 2011. gadā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.