Kultūra
Māksla

Liepājā atklās Latvijas Mākslas akadēmijas izstādi0

Publicitātes foto

Ceturtdien, 20. februārī, Liepājas muzejā atklās Latvijas Mākslas akadēmijas vizuāli plastiskās mākslas nozares pasniedzēju un studentu darbu izstādi “Tēlniecība/Keramika/Stikls”, LA.lv uzzināja muzejā.

Izstādē būs apskatāmi tēlniecības, keramikas un stikla specialitātes pasniedzēju un studentu radošie darbi, kas ir veidoti šī studiju gada laikā.

Patlaban Latvijas Mākslas akadēmijas pedagogi ir latviešu tēlniecības un lietišķās mākslas vecmeistaru bijušie audzēkņi un mācekļi, kuri paši savā daiļradē ne tikai saglabā tradicionālās latviešu mākslai raksturīgās vērtības, bet arī tās transformē jaunās krāsās un formās, paceļot mūsdienīgā izpratnes līmenī.

Saistītie raksti

Ar jaunākajiem darbiem izstādē piedalīsies Latvijā un pasaulē zināmi savas jomas pārstāvji – stikla mākslinieces Inguna Audere, Vineta Groza, Sandra Utāne, Inita Ēmane, Ilze Dūdiņa un Agnese Gedule, keramiķi Dainis Lesiņš, Dainis Pundurs, Ainārs Rimicāns, Līga Skariņa, Ženija Loginova un Anna Rubene-Zīdere. Savukārt tēlniecības ekspozīcijas daļu veidos Bruno Strautiņa, Gļeba Panteļejeva, Aigara Bikšes, Kārļa Alaiņa, Olgas Šilovas un Valta Barkāna darbi.

Tāpat izstādē piedalīsies arī Latvijas Mākslas akadēmijas studenti Roberts Bāliņš, Krišjānis Beļavskis, Agrita Cimermane, Toms Cīrulis, Anna Enikova, Gatis Erdmanis, Lauris Krauze, Simona Ķīvīte, Oto Holgers Ozoliņš, Evita Valdmane un Ance Vilnīte.

Izstāde “Tēlniecība/Keramika/Stikls” Liepājas muzejā būs skatāma līdz 29. martam.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.