Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Fotolia

Liepājā sadursmē ar automašīnām cietuši divi velosipēdisti 0

Vakara un šorīt Liepājā notikuši divi ceļu satiksmes negadījumi, kuros sadursmē ar automašīnām cietuši divi velosipēdisti, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Vēl viens pārliecinošs Lavrova paziņojums par ASV miera plānu: lūk “svētais septītnieks”
“Tā nu mēs ēdām kā divi bomži,” Līga pastāsta par nepatīkamo pārsteigumu Āgenskalna tirgū
Eksperti ir nosaukuši 9 automašīnas, no kurām vajadzētu izvairīties pensionāriem
Lasīt citas ziņas

Vakar pēc plkst.16 Liepājā, Lielajā ielā, uz gājēju pārejas 56 gadus veca vīrieša vadītā automašīna “Toyota” uzbrauca 1962.gadā dzimušam velosipēdistam. Cietušais velosipēdists tika nogādāts slimnīcā. Pēc sākotnējās informācijas, cietušā gūtās traumas nav smagas.

Savukārt šorīt Liepājā, Rīgas un Tirgus ielas krustojumā, vadītājs ar automašīnu “Volvo XC70” uzbrauca velosipēdistei, kura pēc notikušā tika ievietota slimnīcā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.