Foto – Edijs Pālens/LETA

Lietuva nodos Ukrainai bruņojumu 0

Lietuva plāno bez maksas nodot Ukrainai Kalašņikova triecienšautenes un citu bruņojumu apmēram divu miljonu eiro vērtībā.

Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Lasīt citas ziņas

Šī bruņojuma vērtība ir 1,93 miljoni eiro, taču tā iegādei Lietuva ir iztērējusi trīs miljonus eiro, teikts Lietuvas valdības lēmuma projektā.

No vairāk nekā 7000 bruņojuma vienībām, kuras plānots nodot Ukrainai, lielākā daļa ir Kalašņikova triecienšautenes, kuras Lietuvas Bruņoties spēki vairs neizmanto, kā arī divi miljoni šo triecienšauteņu patronu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ukrainai paredzēts nodot arī vairāk nekā 80 ložmetēju, vairāk nekā desmit mīnmetēju, prettanku ieročus un citu bruņojumu.

Lietuva arī agrāk ir nodevusi bruņojumu Ukrainai, un tāpēc Krievijai ir iesniegusi Lietuvai diplomātisko notu.

Pirmo reizi Lietuva nodeva bruņojumu Ukrainai 2014.gadā drīz pēc tam, kad Ukrainas austrumos sākās Krievijas agresija.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.