Foto: AP/Scanpix/LETA

Lietuvā viesosies Lielbritānijas princis Edvards 0

Pievieno LA.LV

Lietuvā šomēnes viesosies Lielbritānijas princis Edvards, ziņu aģentūrai BNS apliecinājusi prezidentes Daļas Grībauskaites padomniece Živile Didžgalviene.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Lasīt citas ziņas
Veseksas grāfs Edvards ar dzīvesbiedri grāfieni Sofiju Lietuvā ieradīsies 10.oktobrī.

Vizītes laikā viņš tiksies ar prezidenti Grībauskaiti, noliks ziedus pie Lietuvas brīvības cīnītāju memoriāla Viļņas Antakalnes kapsētā un kopā ar prezidenti pasniegs apbalvojumus jauniešiem, kas piedalās Edinburgas hercoga starptautiskajā jauniešu pašaudzināšanas programmā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Princis Edvards ir trešais, jaunākais Lielbritānijas karalienes Elizabetes II dēls un desmitais rindā uz Apvienotās Karalistes troni.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.